Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Witch Cafe

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алисън ДиЛорентис
Преподавател по Трансфигурация и ръководител на Слидерин
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 47
Join date : 08.12.2009

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyПон Дек 14, 2009 8:54 am

Кафето беше невидимо за мъгълите, тук своето място намириха само магьосници. За всеки маг не бе тайна, че омагьосаните врати на кафето се отваряха само когато усетиха магията в човека застанал пред тях. Кафето се намираше в една от рядко посещаваните част на Лондон, забутано там където никой мъгъл не можеше да разкрие съществуването му.

Witch Cafe Energia%20Cafe_j

Върнете се в началото Go down
Dark Angel

Dark Angel


Брой мнения : 51
Join date : 23.12.2009

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyСъб Дек 26, 2009 6:23 pm

Днес времето беше чудесно за разходка,така че Ана реши малко да се поразходи из улиците на Лондон.За няколко минути закуси,преоблече се и като си оправи външният вид,излезе от вкъщи и се отправи на обиколка из града.Имаше достатъчно свободно време,,което щеше да използва по най-добрият начин.Погледна към часовника си,който показваше 10,40 часа и това беше чудесен момента да отиде до Witch Cafe,едно приятно и уютно кафене,където всеки магьосник си прекарваше времето във приказки и разговори и беше напълно скрито от погледите на обикновенните хора.
На Ана не й отне много време и след десет минути вече беше пристигнала и като се огледа добре,за да не би да я види някой,тя бутна стъклената врата и влезе вътре.Щом влезе вътре,погледът й пада на пълните маси и многобройните хора,който бяха насядали и навсякъде се чуваха различни гласове и викове.Момичето се насатни на една маса,намираща се във ъгъла и си поръча едно кафе и кифличщи със мармалад и плодов пай като за начало.Беше й доста скучно и се надяваше,че скоро към нея може би ще се присъедини някой нейн съученик от училището.
Върнете се в началото Go down
Mr. Scott
Дом Слидерин - 1 курс
Дом Слидерин - 1 курс
Mr. Scott


Брой мнения : 52
Join date : 25.12.2009
Age : 29
Местожителство : Дискотеката

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyНед Дек 27, 2009 6:53 am

Лукас се събуди много по-рано от обикновено и се зачуди какво да прави. От вълнение че ще учи в Хогуортс не можеше да заспи. Само за това мислеше. Облече се тромаво и реши да отиде да закуси някъде. Не познаваше добре Лондон и незнаеше много места. Знаеше само едно магьосническо кафе затова се запъти натам. По улицата беше пълно с хора бързащи явно за работа. Лукас скоро стигна до мястото и влезе в заведението. То беше пълно и русокоското се огледа за да намери място където да седне. Нямаше свободни маси затова се запъти към една по-празничка на която седеше само едно момиче. Това беше добра възможнощ да се запознае с някой.
- Здравей, може ли да седна?- попита я той щом се приближи достатъчно до маста.
- Разбира се - отговори му тя и той се настани на един стол като си поръча едно кафе за събуждане.
- Аз съм Лукас Скот - представи се момчето и се усмихна лъчезарно.
- Аналия Локхарт. Приятно ми е да се запознаем - представи се и тя и също се усмихна.
- На мен също ми е приятно - отговорира Лукас и отпи от горещото си кафе.
Върнете се в началото Go down
Dark Angel

Dark Angel


Брой мнения : 51
Join date : 23.12.2009

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyНед Дек 27, 2009 7:23 am

На Ана и беше приятно,че най-накрая се беше запознала със някой човек който да не бъди злобен и стресиран. Момичето отхапи от кифлата и се загледа за ако минута в него. Това момче наистина беше красиво и мило но тя имаше чувството че не е толкова добър колкото изглежда.Излъчваше някаква мистерия а това никак не се хареса на момичето. Тя отпи от своя сок и попита Лукас.
-Ти коя година ще учиш във Хогуортс.
-Първа,а ти.
-Аз също.-отговори момчето.
-А знаеш ли в кой дом си разпределен.-попита любопитно момичето.-защото аз съм във Хафълпаф насявам се и ти си да си също там ще ми е много приятно да има поне един човек който познавам пък също така ще можем да се опознаем и може би да се сприятелим.-ана знаеше че това последното беше излизно да го каже но все пак нещо отвътре я накара да го каже.. Лукас и се усмихна извинително и кажа.
-Съжалявам аз няма да съм във Хафълпаф. Аз съм разпределен в дом Слидерин.
Момичето замря на място."Слидерин това не може да е истина"си мислише момичето. Момичето много добре знаеше че от който е в Слидерин е зъл и коварен също така е подъл и не доброномерен и че най-вероятно ще стане тъмен магьосник,но Лукас въобще не преличаше да е такъв. Момичето остана в замръзнало състояние и не обелваше и дума докато Лукас прекъсна ужасявашите мисли който и се въртяха във главата и й заговори отново.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyВто Яну 12, 2010 11:30 am

Джеймс влезе в почти пустото кафене.В него имаше само няколко магьосници които лениво пиеха кафето си.Той се огледа и избра една празна маса.Щом седна там, се появи една сервитьорка, която го попита какво иска.След като си поръча един студен чай, той се загледа през прозореца.Навън беше завалял проливен дъжд, а той беше дошъл само по тениска с къси ръкави.След като се сети, че не може да използва магия пред мъгълите той разбра, че е в безизходица.Още от началото разбра, че ще трява да се намокри до кости, но все пак остана да си изпие студения чай.След като го изпи дадае на сервитьорката няколко галеона и излезе на улицата.Дъждът се бше засилил, затова той отново влезе в кафенето, но този път без да си поръчва нищо и зачака да спре дъжда.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 121
Join date : 10.01.2010

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyВто Яну 12, 2010 11:43 am

Лейла беше излязла да се поръзходи.За съжаление не след дълго заваля проливен дъжд и момичето цялото се намокри.Оггледа се,чудейки се къде да отиде,докато дъждът спре.Тогава видя магьосническото кафе."Слава богу-най-после магьосници" каза си Лейла и влезе бързо в кафето.Там имаше доста хора,повечето от които възрастни.Почти всички места бяха заети.Само едно момче,горе долу на нейната възраст,седеше на една маса в ъгъла.Малката грифиндорка,която беше вирвода отиде при него,защото нямаше къде другаде да седне.
-Здравей!Може ли да седна?Навсякъде е заето!-попита Лейла учтиво,като изцеди водата от косата си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyВто Яну 12, 2010 11:56 am

-Разбира се.-отвърна Джеймс учтиво като дръпна стола на момичето за да седне.Тогава момичето попита Джеймс:
-Как се казваш?
-Джеймс, а ти?
-Лейла Джоунс.-отвърна момичето.След като Джеймс разбра, че и двамата са в Грифиндор се зардва.Скоро те започнаха да обсъждат стратегия за печелене на точки.Скоро обаче..........
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 121
Join date : 10.01.2010

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyВто Яну 12, 2010 12:05 pm

Скоро обаче кафето се препълни и стана много шумно.Вече не беше приятно да се стои там.Пък и времето вън беше започнало да се оправя.Дъждът спря и облаците се разсеяха.
-Охх,тук стана много задушно!-отбеляза Лейла-
-Да,права си!Хайде да тръгваме!
Двамата грифиндорци станаха от местата си,вече изсъхнали, и излязоха от кафенето.
-Чао!Ще се видим в Хогуортс!-каза със звънлив глас Лейла и тръгна нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe EmptyВто Яну 12, 2010 12:22 pm

-Чао!-махна лениво Джеймс с и продължи по пътя си.Мислеше си само за Хотуортс и за купата на домовете.Дали щяха да я спечелят или някой друг щеше да им я грабне под носа.Момчето реши, че щом се прибере ще започне с метенето на всички книги които има за магии.Вече беше наизустил учебниците си, но все пак трябваше да бъде подготвен.По пътя си подхвърлуше един снич и го ловеше.Мъгълите по улицата се обръщаха за да го гледат и се чудеха какъв ли е този чудак.Джеймс прибра снича, но точно тогава до него се магипортира някой-майка му.Тя го хвана за ръката и се магипортира с него у дома.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Witch Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Witch Cafe   Witch Cafe Empty

Върнете се в началото Go down
 
Witch Cafe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The Library Cafe

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Извън магическия свят :: Лондон-
Идете на: