Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За учебната година

Go down 
+2
Никалъс Дийн
Ребека Андерсън
6 posters
АвторСъобщение
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: За учебната година   За учебната година EmptyНед Дек 20, 2009 2:25 am

Кога искате да започне учебната година?Давайте предложения.Имайте предвид,че за да започне годината в Хогуортс,трябва да предлагате сайта на ваши приятели,за да имаме достатъчно ученици.Аз правя всичко по силите си.Със сигурност ще започнем ваканцията.Моля ви,помагайте с разпространяването.
Върнете се в началото Go down
Никалъс Дийн
Преподавател по Аритмантика и ръководител на Хафълпаф
Никалъс Дийн


Брой мнения : 90
Join date : 19.12.2009
Age : 29

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyНед Дек 20, 2009 3:13 am

Значи аз ще помогна с каквото мога за усъваршенстването на сайта. Ще дам линка по други форуми и ако имате банер, но ще трябва да слагате и техните разбира се. Предлагам учебната година да започне, когато наберем още малко ученици, за да има кой да влиза в часовете все пак. И естествено трябва всички учители да бъдат редовни.
Върнете се в началото Go down
Бети Брандън
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Бети Брандън


Брой мнения : 66
Join date : 10.12.2009
Местожителство : Лондон

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyНед Дек 20, 2009 3:43 am

Ами, аз предлагам също да започнем учебната година през коледната ваканцията, но например когато има най - малко по трима ученици от дом.Иначе няма да има смисъл учителите да пускат уроци само за един ученик. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Ромео Пърсуит
Дом Хафълпаф - 1 курс
Дом Хафълпаф - 1 курс
Ромео Пърсуит


Брой мнения : 134
Join date : 06.12.2009
Местожителство : В нас

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyНед Дек 20, 2009 7:47 am

Ще си опитам да намеря хора. В моят клас има няколко фенове на ХП, така че може да се регистрират.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyЧет Дек 24, 2009 1:25 pm

Щом бала ще е тази неделя, това значи ли, че учебната година ще започне тези дни или бала ще се състои някъде другаде?
Върнете се в началото Go down
Джо Мондюр
Дом Слидерин - 1 курс
Дом Слидерин - 1 курс
Джо Мондюр


Брой мнения : 20
Join date : 20.12.2009
Age : 32

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyПет Дек 25, 2009 4:21 am

Аз мога само собствен дизайн на форума да направя...с Две думи мога да работя с фотошооп и мога да направя дизайн (: Very Happy друго не мога да ви предложа... Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyПет Дек 25, 2009 10:46 am

Джо,много ти благодаря за предложението.Ако има нужда,ще ти се обадя. xD
Джеймс,ще започнем,когато имаме достатъчно ученици,защото от Слидерин и Хафълпаф имаме по двама души.А и сега по празниците повечето хора пътуват(както и аз) и не е особено удобно.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyПет Дек 25, 2009 10:49 am

Това го разбрах, но къде ще се състои бала?
Върнете се в началото Go down
Бети Брандън
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Бети Брандън


Брой мнения : 66
Join date : 10.12.2009
Местожителство : Лондон

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyПет Яну 15, 2010 6:08 am

Ъм, учебната година не трябваше ли да започне днес?
Върнете се в началото Go down
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyПет Яну 15, 2010 7:50 am

Днес само всички отиват в Хогуортс!Уроците са от утре.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyПет Яну 15, 2010 12:46 pm

Понеже нямаме ръководител, може ли да бъда префект за да не се разпуснат много Грифиндорци?Знам, че преди имаше отговор на този въпрос, но аз искам да попитам отново, но при по-различни обстоятелства!
Върнете се в началото Go down
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година EmptyПет Яну 15, 2010 12:49 pm

Ами,има ръководител на Грифиндор.Това че не е влизала скоро,е друг въпрос.Префекти ще има в поне трети курс.Мисля,че Пейтън веднъж го изясни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За учебната година   За учебната година Empty

Върнете се в началото Go down
 
За учебната година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» План за учебната година
» Учебната програма!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Добре дошли :: Съобщения-
Идете на: