Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Съобщения за предмета.

Go down 
АвторСъобщение
Амелия Айс
Преподавател по ГЗМС и Астрономия
Амелия Айс


Брой мнения : 128
Join date : 06.12.2009
Age : 113
Местожителство : Away

Съобщения за предмета. Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщения за предмета.   Съобщения за предмета. EmptyНед Дек 20, 2009 6:21 am

Тук ще пускам всички съобщения свързани с предмета Астрономия.


Последната промяна е направена от Амелия Айс на Вто Яну 26, 2010 9:10 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Амелия Айс
Преподавател по ГЗМС и Астрономия
Амелия Айс


Брой мнения : 128
Join date : 06.12.2009
Age : 113
Местожителство : Away

Съобщения за предмета. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения за предмета.   Съобщения за предмета. EmptyНед Яну 24, 2010 12:49 pm

~В понеделник ще имате тест върху първите 4ри урока, защото свършихме 1вия раздел от материала по астромия.
* Теста ще се състои от 10 тестови въпроса и 5 със свободен отговор
*Всички тестове ще ми се пращат по ЛС
* Скалата за оценяване е

Цитат :
35т .- 26т. - Изключителен
25т - 21т.. - Надхвърлящ очакванията
20т.-11т. - Приемлив
10т. - 6т.Слаб
5т. - 4т.ужасен
3т - от.- ТРОЛ

~Също искам да напомня, че домашните, които са от типа copу/paste ще ги оценявам с ТРОЛ. Разбира се, позволено е да използвате помощна инфомрация от интернет, но не ми я представяйте дословно, а със свои думи. Не си мислете, че като ми пратите километрична афтобиография или др. копирани от интернет ще допринесете на дома си.

~Ако не започнете ВСИЧКИ да си предавате домашните в срок ще отнемам точки от домовете. Разбира се, ако сте съобщили, че ще оцъствате няма проблем. А ако нямате възможност да си напишете домашното драснете едно ЛС, дори да ми кажете че червей ви е погълнал домашното, пак ще се приеме.

~ Искам да ви кажа също, че точки за РП-тата ви също ще има. Тях ще ви ги добавям във края на всеки месец или ще ви ги добавям към контролните, за да нямате слаби оценки. Така че, пишете си РП-та за часа.
Върнете се в началото Go down
 
Съобщения за предмета.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Записане за предмета
» ~Списък на учениците записани за предмета~
» Съобщения
» Съобщения
» Съобщения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Из замъка :: Хогуортс :: Кулите :: Астрономия-
Идете на: