Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения...

Go down 
+9
CavernDragon
Ромео Пърсуит
Никалъс Дийн
Джеймс Пърсуит
Тейлър Фокс
Пейтън Сойър
Ребека Андерсън
Бети Брандън
Джо Мондюр
13 posters
АвторСъобщение
Джо Мондюр
Дом Слидерин - 1 курс
Дом Слидерин - 1 курс
Джо Мондюр


Брой мнения : 20
Join date : 20.12.2009
Age : 32

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения...   Предложения... EmptyПет Дек 25, 2009 7:37 am

Хихи нека тук всеки да излага своите предложения и администраторите ,който са или админката да се съгласява или отказва или другитне потребители да поткрепят предложения..

Предлагам:


  • Да има допълнителни точки за добро РП.тоест да бъдат назначени хора да следат за добро Рп и оценяват с точки.


  • Да има редактори на форума,който всеки е нормално да сгреши,отиват поправят темите и се грижат за правописа.(Аз често греша)


  • Да има предмет РП,който може би трябва да е единствения задължителен...Знам,че го няма в Хари Потър,но не всички знаят за РП-то всичко и как се пише.Например:Целта е д опишеш своите чувства и преживявания.


  • Предлагам също така До Хогуортс и Лондон да има Отделни Рп-та,където да се борим примерно с дракони,фей и т.н. да има фентъзи (Разбра ме де чака-рака).


  • Също предлагам при домовете да има тема (Важна) за това кой в кой дом живее,адрес и т.н.


  • Предлагам да има тема за времето,не може един да пише,че е пролетно друг,че е зима.


  • Предлагам да се забрани на играещите Рп(Хогуортс и Лондон и др.) да бъде на две места едновременно,ние сме магьосници не сме двулицеви куклички.


  • Предлагам в Админ панела в General да се оправи времето и часа на форума..Както и да се включи автоматичен подпис...Бутоните за търсене и потребители,да се изместят в средата.

Стига толкоз де (: е ако поне три бъдат одобрени ще съм щастлива,а мога да ви дам кода за валене на снежец...
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
Бети Брандън
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Бети Брандън


Брой мнения : 66
Join date : 10.12.2009
Местожителство : Лондон

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyПет Дек 25, 2009 8:53 am

Такам....

1.Предлагам освен ученици и учители, да има пазач на дивеча и пазачи на Хогуртс например.Като Хагрид и Филч.
2.Предлагам да се направи отделен раздел за критики,мнения, въпроси и предложения.
3.Може да има клубове като ВОДА,СМРАД,клуб на момичетата и клуб на момчетата
4.Може да се направят още магазини на Диагон - али и Лондон.
5.Предлагам да се пуснат повече игри.
6.Да има определена тема с въпроси за героите и самата поредица ХП.Може да има награди за верни отговори - галеони, специални рангове по избор и т.н
7.Да се направи форумен вестни с редактори журналисти и т.н
8.Да се пуснат още различни еми в раздела Хогуортс, като Кабинета на Филч, Директорският кабинет, Стаята на тайните и Филосовският камък. Razz Razz Така, когато учебната година започне ще има повече места на, които да пишем РП
.
Върнете се в началото Go down
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyПет Дек 25, 2009 10:51 am

Момичета,благодаря за идеите.Бети,вестник ще има,спокойно.Само да започне годината,за да има клюки и новини Wink Относно предложението за повече игри,повече магазинчета и т.н. - вие можете да си пускате каквито теми искате,не се притеснявайте.Клубовете ще ги направим например след една-две учебни години,за да има по-големи ученици,които да помагат на по-малките (във В.О.Д.А. например).Ще обмисля идеите ви Wink
Върнете се в началото Go down
Джо Мондюр
Дом Слидерин - 1 курс
Дом Слидерин - 1 курс
Джо Мондюр


Брой мнения : 20
Join date : 20.12.2009
Age : 32

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyПет Дек 25, 2009 1:04 pm

Лого предложено(не направено):
Предложения... 1242670t
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyПет Дек 25, 2009 1:51 pm

Много ти благодаря,наистина.Когато сменяме скина,може да го сложим Wink
Върнете се в началото Go down
Пейтън Сойър
Преподавател по Вълшебство,ръководител на Рейвънклоу
Пейтън Сойър


Брой мнения : 83
Join date : 12.12.2009
Местожителство : Ямбол

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСъб Дек 26, 2009 4:44 am

Ако ще има вестник аз се заплювам за Интригантката... ;dd
Върнете се в началото Go down
Тейлър Фокс

Тейлър Фокс


Брой мнения : 51
Join date : 20.12.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСъб Яну 02, 2010 2:46 am

Предлагам:

  • Да се назначи заместник директор по случай това,че директорката отсъства адски много..което води до:
    а) няма кой да одобрява новите герои,губи се интереса
    б) няма кой да се грижи за реда във форума
    в) нищо не става без админ,ами ако се регнат спамери?

  • Да се направи раздел !отделен! с вестника,да се направи тема с постовете и задачите на всеки,който иска да се включи в него
  • Да се направят още магазини и развлекателни теми с кафета,лунапаркове и още, и още теми за РП
  • Неактивните потребители да им се освободят постовете,няма кой да се грижи за домовете им,ако самите те не го правят,дайте им постовете за някой нов активен,който би ги пожелал!!
  • Да се направи графика с учебната програма за всички..

Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСъб Яну 02, 2010 4:12 am

Ето примерна програма която изготвих за около 4-5 минути:Предложения... 000000158595.th Ако не я виждате добре кликнете на нея.Ако ви харесва кажете и ще направя истинските програми за седмицата.
Върнете се в началото Go down
Никалъс Дийн
Преподавател по Аритмантика и ръководител на Хафълпаф
Никалъс Дийн


Брой мнения : 90
Join date : 19.12.2009
Age : 29

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСъб Яну 02, 2010 4:26 am

Аз предлагам всеки дом да си има програма и лично аз бих предпочел да направя тази за моя дом - Хафълпаф. Само, че ако може админката да ми каже по колко часа от даден предмет ще има в седмицата.
Върнете се в началото Go down
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyПон Яну 11, 2010 6:31 am

Такаа...колкото до Тейлър...Аз отсъствах един период от време,но това не означава че ще отсъствам и за напред,нали така?Точно заради това учебната година започва сега.
Учебната програма ще напиша аз,не ръководителите на домовете,Никалъс.
Вие можете да си правите каквито искате заведения и магазини.
Вестник ще има,когато започне учебната година.
Върнете се в началото Go down
Ромео Пърсуит
Дом Хафълпаф - 1 курс
Дом Хафълпаф - 1 курс
Ромео Пърсуит


Брой мнения : 134
Join date : 06.12.2009
Местожителство : В нас

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСря Яну 13, 2010 9:58 am

Ами предлагам да се направи тема, с име: "Колибата на Хагрид", най добре да бъде на двора и всеки, който иска ще може да поговори с него, с две думи - да го посети.
Върнете се в началото Go down
CavernDragon
Дом Слидерин - 1 курс
Дом Слидерин - 1 курс
CavernDragon


Брой мнения : 84
Join date : 15.01.2010
Age : 30
Местожителство : Учиха Клан

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСъб Яну 16, 2010 9:03 am

Аз предлагам да сложите Соварник ... Магазин за различни животинки в Диагон-али също не е лоша идея.
Върнете се в началото Go down
Сибил Ерисън
Дом Слидерин - 1 курс
Дом Слидерин - 1 курс
Сибил Ерисън


Брой мнения : 61
Join date : 15.01.2010
Age : 28
Местожителство : Somewhere..

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСъб Яну 16, 2010 9:14 am

Предлагам на Диагон али да направите книжарница не само за учебници, но и за други неща -- например: мастило, пергаменти, пера, раници..

И може да направите папка на мракон али и там да има магазини с тъмни предмети.. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyСъб Яну 16, 2010 10:57 am

Ще направя магазините на Диагон-али,но вече започна годината и учениците няма как да посещават Диагон-али между временно. (:
Върнете се в началото Go down
Сара Певънзи
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Сара Певънзи


Брой мнения : 90
Join date : 06.12.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyНед Яну 17, 2010 2:56 pm

Аз предлагам в развлечения да си направим тема където да пускаме свои снимки или импулси и други профили в сайтове за запознанство .А също предлагам да направим итема където всеки ще може да слага информация за себе си и съответно другите д аму задават въпроси , на които той да отговаря!
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 121
Join date : 10.01.2010

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyНед Яну 17, 2010 2:59 pm

Сара Певънзи написа:
Аз предлагам в развлечения да си направим тема където да пускаме свои снимки или импулси и други профили в сайтове за запознанство .А също предлагам да направим итема където всеки ще може да слага информация за себе си и съответно другите д аму задават въпроси , на които той да отговаря!
Да!И аз подкрепям тази идея! Smile
Върнете се в началото Go down
Алисън Доусън
Дом Слидерин - 1 курс
Дом Слидерин - 1 курс
Алисън Доусън


Брой мнения : 85
Join date : 06.12.2009
Age : 29
Местожителство : НякъДе иЗ ПроСтраНстВотО =]

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyВто Яну 19, 2010 11:41 am

Аз си мислех.. понеже във един пост споменах един тайствен коридор, защо не направим различни коридори за РП. Като някои могат да бъдат забранени от учениците Laughing
Върнете се в началото Go down
http:// www.stardoll.com/member/BoNbOnItO
Сара Певънзи
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Сара Певънзи


Брой мнения : 90
Join date : 06.12.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyВто Яну 19, 2010 11:43 am

На мен ми допада!Аз пък си мислех за такъ кабинет , но и коридора е яко !
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyВто Яну 19, 2010 11:45 am

Аз си мисля, че нужната стая стига.
Върнете се в началото Go down
Сара Певънзи
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Сара Певънзи


Брой мнения : 90
Join date : 06.12.2009

Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... EmptyВто Яну 19, 2010 12:06 pm

Верно бе ! Аз забравих за нея! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ~Оплаквания и предложения~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Добре дошли :: Съобщения-
Идете на: