Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Селена Дакъл

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pepito_99

pepito_99


Брой мнения : 3
Join date : 23.01.2010
Age : 30

Селена Дакъл Empty
ПисанеЗаглавие: Селена Дакъл   Селена Дакъл EmptyСъб Яну 23, 2010 11:05 am

Име : Селена Дакъл

Пракор : Семи , Сели

Кръв : Чистокръвна

История : Аз се родих в Американско семейство , бащами е от Лондон , Великобритения, майками от Ню Юрлиас , северна Америка . Тогава живеехме в лос Анджелис по точно в Холивуд защото бащами беше актьор а аз играех малки роли . Преди две години в една съдбовна нощ когато имаше най-страшната буря в Лос Анджелис се магипортира един магьосник който беше много рошав и дрипав . Той ми разказа за магията и че аз съм наследничка на таза дарба и че имам задъллжението да я продължа рода на Дакъл и ми каза че ще е грешно да се откажа от магията . По - късно се оказа че това е изгубения ми чичо за който родители им са ме лъгали че е мъртав . След това аз мислих дълго и реших че ще стана магьосница . След това се преместихме в Лондон . Аз бях толкова развалнувамна майка ми ме разведе из Диагон - али защото тя е била магьосница но се отказала от магията за да се ожени за баща ми . Купих си първата пръчка , първата метла , и учебниците които бяха с много интересни имена .По късно ми се родиха две братчи на име Том и Костър те също са наследили магията ! cheers

Характер : Много дружелюбна , понякота лесно ранима , в рядки случаи е много избухлива , не мисля преди да направя нещо и винаги имам по едно конско че съм направила грешна магия и съм превърнала къщата в къща - робот или пък съм превърнала братси в елен ! Аз много държа на приятелите си и не бих ги предала ! lol!

Външен вид : Кестенява дълга коса , дълги и поуло -дебели устни и общо взето приличам на едно нормално 11 годишно момиче !

Допълнително : Имам котка на име Кристал и едно куче на име Боби

снимка : Имам нов компа и немам !!! cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

Селена Дакъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Дакъл   Селена Дакъл EmptyСъб Яну 23, 2010 11:36 am

В историята ти има прекалено много правописни грешки.Задължително е да си сложиш снимка.Разшири характера и описанието и ги поправи малко.
Върнете се в началото Go down
pepito_99

pepito_99


Брой мнения : 3
Join date : 23.01.2010
Age : 30

Селена Дакъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Дакъл   Селена Дакъл EmptyВто Яну 26, 2010 1:44 am

Ребека Андерсън написа:
В историята ти има прекалено много правописни грешки.Задължително е да си сложиш снимка.Разшири характера и описанието и ги поправи малко.
е сега това че не съм добра по балгарски не ти пречи чак толкова но сега да тикажа ни сещам нищо толкова дълго за описанието а и нещо ми прави проблеми със снимките
Върнете се в началото Go down
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

Селена Дакъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Дакъл   Селена Дакъл EmptyВто Яну 26, 2010 6:07 am

Щом не искаш да оправиш героя си,няма да бъдеш одобрена и съответно няма да имаш право да пишеш където и да е било из форума.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Селена Дакъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена Дакъл   Селена Дакъл Empty

Върнете се в началото Go down
 
Селена Дакъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Трезорът на Селена Дъкал "

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Добре дошли :: Създаване на герой :: Ученици-
Идете на: