Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Харпия Малфой

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Харпия Малфой

Харпия Малфой


Брой мнения : 10
Join date : 25.01.2010
Age : 30

Харпия Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Харпия Малфой   Харпия Малфой EmptyПон Яну 25, 2010 2:04 am

Име: Харпия Малфой
Години: 11
Дом:
Кръв:
чистокръвна
Описание:
Тя е висока-174,със сини очи като бистро девствено езеро,много дълга до кръста права бяло-руса коса (обича да я носи пусната).Строино тяло.Сякаш е изваяна от скулптур.Кожата й е почти бяла като сняг.В свободното си време Харпия обича да се движи с компаниятя на брат си Драко.Трудно завръзва приятелства.Привлича момчетата с един поглед.
Характер:
Коварна,конте и гаднярка.Винаги намира "жертва",за да я поразни с думи.Мрази зубари.Понякога и брат не остава по-назад и й помага.Характера й е променлив.понякога и мила и добра,а после е дяволче.Обича скъпите неща:бижута,огърлици,гривни........
Любими предмети:
Черни изкуства
Родители :
Луциус и Нарциса Малфой.
Брат:
Драко Малфой
Домашен любимец:
сова Друела
История:
Семейство Малфой е един от малкото останали чистокръвни магьоснически родове. Луциус се жени за Нарциса Блек и заедно, те имат син и дъщеря, Драко и Харпия, които са на първо място в семейство Малфой.Те са обслужвани от домашното духче Доби и къщата им е разположена в южното английско графство Уилтшир. Харпия става на 11 и получава писмо,че е приета в Хогуортс .След получаването на писмото родителите й се гордеят с нея!

Харпия Малфой 1076066F



П.П:Другата Харпия е копирачка.Тоест ми е копирама името!Аз съм ОРИГИНАЛА!
Върнете се в началото Go down
джини_уизли
Дом Хафълпаф - 1 курс
Дом Хафълпаф - 1 курс
джини_уизли


Брой мнения : 36
Join date : 08.01.2010
Age : 26

Харпия Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харпия Малфой   Харпия Малфой EmptyСъб Яну 30, 2010 6:53 am

аз първа се регистрирах bounce affraid affraid и няма оргинал ехо дошла съм много преди теб
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой

Харпия Малфой


Брой мнения : 10
Join date : 25.01.2010
Age : 30

Харпия Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харпия Малфой   Харпия Малфой EmptyСъб Яну 30, 2010 11:47 am

Хей,момиченце нали знаеш,че ако не се беше регнала в моя форум нямаше от къде да ми копираш името!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Харпия Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харпия Малфой   Харпия Малфой Empty

Върнете се в началото Go down
 
Харпия Малфой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» харпия малфой

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Добре дошли :: Създаване на герой :: Ученици-
Идете на: