Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Парка в Лондон

Go down 
+12
Dark Angel
Тейлър Фокс
Амелия Айс
Аурора Спенсър
Бети Брандън
Саманта Грийн
Катлин Брейв
Джеймс Пърсуит
Аннастасия Холмс
Алисън ДиЛорентис
Ромео Пърсуит
Ребека Андерсън
16 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ребека Андерсън
Директор и преподавател по ЗСЧИ
Ребека Андерсън


Брой мнения : 227
Join date : 28.11.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 05, 2009 10:06 am

Паркът в Лондон е едно от най-посещаваните места.Тук идват и деца,и възрастни.Има езеро,покрай което има пейки.Също така в крайната част се намира и красив фонтан.
Парка в Лондон 2430926629_17b62bf602
Върнете се в началото Go down
Ромео Пърсуит
Дом Хафълпаф - 1 курс
Дом Хафълпаф - 1 курс
Ромео Пърсуит


Брой мнения : 134
Join date : 06.12.2009
Местожителство : В нас

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyПет Дек 11, 2009 8:20 am

Разхождайки се по тротоара големия град, гледайки големите сгради, автомобилите по пътищата, Ромео стигна до парка и отвори вратичката му. Започна да се разхожда из обширните алеи, после се затича с лек бегом. Направи 5 - 6 обиколки и, сетне пак малко походи. Учудващо в парка този път имаше малко хора и му беше скучно. През това време брат му Джеймс бе дочел една книга и беше заспал, уморен. Ромео седна на една пейка край фонтана и се полюбува на природата и яркото слънце. Накрая фонтаанът го изкуши, той бе добър плувец, и затова сбали тениската, панталоните и обувките и по гащи се гмурна във водата, която бе плитка, а фонтанът обширен и му бе лесно да се носи върху нея, но разбира се внимаваше да не се удави. След 5 минути, той излезе мокър, облече се, обу се и се запъти към дома си.
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис
Преподавател по Трансфигурация и ръководител на Слидерин
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 47
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyПет Дек 11, 2009 9:34 am

Алисън излезе от дома си, като по чудо денят беше изключително топъл имайки се предвид, че в момента сезона не отговаряше на това време, но Али нямаше от какво да се оплаква, след като обичаше слънцето.
Не й се наложи да ходи много, само прека по-надолу беше и Лондонския парк. Когато навлезе навътре в него Алис пусна Фло на земята и извади от чаната си голямо одеало. Разпъна го на зелената трева и седна на него. Кучето тичаше около нея, поне винаги можеше да е спокойна, че няма къде да избяга.
Алисън извади от чаната си книгата, която четеше в момента, изглегна се по корем и сви крака във въздуха, минута по-късно вече беше потънала в страниците и усети как Фло се настани до нея...
Върнете се в началото Go down
Аннастасия Холмс
Преподавател по Отвари
Аннастасия Холмс


Брой мнения : 28
Join date : 07.12.2009
Age : 29
Местожителство : Near to hell

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyПет Дек 11, 2009 12:13 pm

Анна отвори вратата на Джипа си и даде знак на кучето си да излезе огромното му толовище мудно скочи на асфалта,а тя трясна вратата за него и тръгнаха към входа на парка.Разхождаха се по красивите алей обградени с цветя и дърветата с вече пожълтели корони.Двамата се забавляваха като тя му подхвърляше пръчка,а той я гонеше и и я носеше или когато то захапеше пръчката тя я хващаше за двата края и вдигаше кучето във въздуха.След това се търкаляха по тревата и се замергаха с окапалите цветя,когато се измориха седнаха на една пейка и Анна купи няколко хотдога засебе си и любимеца си.След малко кучето положи глава в скута и а тя се облегна на него така гушнати гледаха как слънцето залязва и си спомняха за хубавите мигове заедно. Беше вече късно когато се качиха в Джипа и се върнаха в дома си.Добавяйки още един прекрасен ден към многото изживяти заедно.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyПет Дек 11, 2009 12:20 pm

Момчето влезе в парка и видя, че там има много хора.Седна на тревата и се загледа в звездите.Бяха красиви! Загледа се в съзвездията и се опита да осмисли станалото тази нощ.Изведнъж чу, че някой сяда до него -Саманта Грийн.
-О, здрaвей! Хубава нощ ,а?-какво му беше станоло говореше за времето Suspect .
Докато чакаше отговора на Саманта той хвана пръчката си, защото отново се бе присетил за неуспеха му тази вечер.


Последната промяна е направена от Джеймс Пърсуит на Сря Дек 16, 2009 4:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катлин Брейв
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Катлин Брейв


Брой мнения : 26
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyПет Дек 11, 2009 1:24 pm

Кат излезе самотна от дома си в Лондон и се запъти към парка.Бе в много лошо настроение,любимият й се сърдеше и не искаше да казва за какво.Кати бе много притеснена от това,което можеше да се случи.Влезе в парка и седна сама на една пейка и зарови лице в ръцете си,като започна неудържимо да плаче и хлипа,а тъмнината на ноща я погълна бавно...Момичето плачеше ли плачеше и като вдигна очи и се стори,че любимият й стои точно пред нея и сякаш чу гласа му..."Обичам те!"произнесе образа му,но само в съзнанието на момичето...Тя се изправи и тъкмо щеше да обвие ръце около вратът му и да го целуне,но тогава той изчезна."Докажи го,за да знам,че е истина,а не са само кухи думи!"изкрещя Кат в ноща и след това се свлече на пейката,като продължи да плаче...
Върнете се в началото Go down
http://norean.hostzi.com/index.php?
Саманта Грийн
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Саманта Грийн


Брой мнения : 57
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyПет Дек 11, 2009 1:51 pm

Джеймс Пърсуит написа:
Момчето влезе в парка и видя, че там има много хора.Седна на тревата и се загледа в звездите.Бяха красиви! Загледа се в съзвездията и се опита да осмисли станалото тази нощ.Изведнъж чу, че някой сяда до него -Саманта Грийн.
-О, здрявей! Хубава нощ ,а?-какво му беше станоло говореше за времето Suspect .
Докато чакаше отговора на Саманта той хвана пръчката си, защото отново се бе присетил за неуспеха му тази вечер.
Сам влезе в парка на Лондон.Макар да беше тъмно тя имаше позволението от родителите си да седи до късно навън просто защото парка беше точно срещу дома й.Поразходи се малко и зърна едно момче.Това беше Джеймс Пърсуит.Сам го познаваше не много добре,но знаеше,че момчето беше доста красиво и чаровно.Реши да седне до него.Той усети тови и явно малкосе стресна.
-Извинявай,не исках да те стресна.Наистина вечерта е много хубава.Как си?-попита момичето и зачака отговора на момчето.
Върнете се в началото Go down
Бети Брандън
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Бети Брандън


Брой мнения : 66
Join date : 10.12.2009
Местожителство : Лондон

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 1:19 am

Бети усети, че навън е доста студено, но въпреки това реши да отиде в парка.Той беше съвсем близко до дома им така, че момичето стигна за няколко минути.Тя седна на една пейка, пусна кучецата и загледа каки си играят.След малко тя стана и реши да се разходи из парка, който беше прекрасен, въпреки студа.Малките кучена припкаха след Бети, но момичето ги наглеждаше , за да не избягат.Бети започна да се изморява, затова отново седна на една пейка и се загледа в небето.
- Май ще вали. - тихичко се каза тя.
Точно в този момент до нея се приближи...
Върнете се в началото Go down
Катлин Брейв
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Катлин Брейв


Брой мнения : 26
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 1:38 am

Кат седеше цяла нощ на пейката,като седеше кръстосала крака и ръце.Тъкмо слънцето се показа и към Кат се появи кафява сова,която кацна точно до нея на пейката.
-Рейни!Ти..от него ли е?-каза момичето погали совата,която знаеше че е на любимия й-Ранди и взе писмото,като зачете:
"Кати,скъпа,
съжалявам,че постъпих така със теб.
Моля те прости ми,всичко беше просто едно недоразумение,не биваше да ти се сърдя.
Вече знам какво всъщност е станало и знам,че не си била виновна ти.
Твой:Ранди
ОБИЧАМ ТЕ!"
Кат сгъна писмото и този път се разплака,но от радост.Изкара от джоба си перо и парче пергамент.Надраска набързо на него:
"Мила майко,
не се притеснявай за мен,аз останах да пренощувам у една приятелка-Джоан,ти я знаеш.
Ще се върна към обяд.
Кати."
Кати не искаше да излъже майка си,но се налагаше,тъй като не се бе прибрала цяла нощ.
-Ще й го занесеш ли?На мама?-попита момичето и погали совата,която я клъвна нежно за пръста.
-Благодаря,Рейни!-каза и совата отлетя.Кат направи една от прочутите си чародейни магии за красота-косата й се среса,тя се освежи и дрехите и се смениха.
-Лесна работа!-възкликна през смях момичето,като изкара едно огледалце от джоба си и се огледа-изглеждаше добре,все пак тя знаеше тези магии до съвършенство,тъй като ежедневно ги правеше-обичаше да се приготвя с магия,отколкото тя сама да се оправя.Стана и реши да се поразтъпче из парка.До нея се приближи някакво момиче-не се познаваха,но реши да я заговори,за да отклони мислите си.
-Здравей!Лошо време,а?-каза Кат и вятърът задуха така силно,че още малко щеше да я събори,но тя се хвана за ръката на момичето до себе си,двете залитнаха и паднаха една до друга.След това се засмяха...
Върнете се в началото Go down
http://norean.hostzi.com/index.php?
Бети Брандън
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Бети Брандън


Брой мнения : 66
Join date : 10.12.2009
Местожителство : Лондон

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 2:00 am

- Ъм, да наистина времето е лошо.Казвам се Бети! - каза тя през смях и двете станаха.
Досега беше виждала това момиче само няколко пъти и не знаеше името и.
- Казвам се Катлин. - каза тя и двете се здрависаха.
- Приятно ми е.А малките бели топечта, които си играят там са кученцата ми - Сандра, Рейн и Рино. - Бети и посочи джафкащите мъници, които в момента се боричаха в тревата.
- Наистина са много сладки! - възкликна другото момиче, отиде при тях и ги погали.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 2:05 am

-Аз съм добре!Ами ти?-отвърна Джеймс на Саманта.Несъзнателно той измагьосваше сняг.Той бързо пусна пръчката си, но все пак снега не спря да вали-навън валеше сняг.Но,Джеймс не гледаше снега, а имелакойто разцъфтя точно над тях двамата.Джеймс се изчерви леко и се прближи малко да Сам.Снежинки валяха навсякъде малки дечица правеха снежни човечета, а той, ами да кажем , че беше..... в приятна компания.Той се усмихваше несъзнателно.По едно време започна да измагьосва сняг отново,но спря бързо.
Върнете се в началото Go down
Катлин Брейв
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Катлин Брейв


Брой мнения : 26
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 2:26 am

beti написа:
- Ъм, да наистина времето е лошо.Казвам се Бети! - каза тя през смях и двете станаха.
Досега беше виждала това момиче само няколко пъти и не знаеше името и.
- Казвам се Катлин. - каза тя и двете се здрависаха.
- Приятно ми е.А малките бели топечта, които си играят там са кученцата ми - Сандра, Рейн и Рино. - Бети и посочи джафкащите мъници, които в момента се боричаха в тревата.
- Наистина са много сладки! - възкликна другото момиче, отиде при тях и ги погали.
Много са сладки наистина!-каза след като Кат се върна при Бети.След това се зачуди дали другото момиче до нея е магьосница...зачуди се как да зададе въпроса си,така че всъщност ако не беше да не се усети за какво точно я пита.
-Искаш ли да седнем?Ей там до фонтана,има една пейка.-каза Кат.
-Добре.-се съгласи Бети и отидоха да седнат.
-А,ти Бети...разкажи ми малко повече за себе си...има ли нещо необикновено в теб?-заувърта Кат,като гледаше настрани към някакво момиче и момче,и явно момчето искаше да я целуне,под имела който висеше там.Кат веднага премести погледа си от там,защото се сещаше за Ранди и как се бяха скарали и загледа Бети в очите...
Върнете се в началото Go down
http://norean.hostzi.com/index.php?
Бети Брандън
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Бети Брандън


Брой мнения : 66
Join date : 10.12.2009
Местожителство : Лондон

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 2:37 am

- Ами...Всъщност да.Щом ме питаш.... - Бети не беше много сигурна какво да и каже. - Ох, добре.Майка ми и баща ми са магьосници.След няколко дни ще ходя в Хогуортс.
Бети каза всичко това на един дъх и се зачуди каква ще е реакцията на Катлин.
- О!Всъщност с теб имаме нещо общо.Аз също получих писмо от Хогуортс. - каза другото момиче.
- Това е прекрасно! - каза Бети и си мислше, че с това момиче ще станат добри приятелки. - Е, ти в кой дом мислиш, че ще бъдеш?Аз бих искала да бъда в Грифиндор.
- Всъщност не съм се замисляла. - отговори Катлин и двете момичета започанаха да си говорят за Хогуртс.
Върнете се в началото Go down
Катлин Брейв
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Катлин Брейв


Брой мнения : 26
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 2:48 am

-Не съм се замисляла в кой дом бих искала да бъда.Но предполагам,че ще бъда в Грифиндор,като майка ми,характерите ни са сходни с нея!-каза момичето.-Ще е чудесно,ако и ти влезеш в Грифиндор!Мисля,че ще станем много добри приятелки.-каза Кат и се усмихна на Беки.-Ще изтормозим слидеринците заедно,пък и пакости може да вършим!Ще бъде забавно!-каза вече ободрена Кат и завря ръцете дълбоко в джобовете на дънките си,за да ги стопли.Обаче усети магическата си пръчка и я изкара.
-Със сърцевина с перо от феникс е.Купих си я вчера,отидах съвсем сама на диагон-али и си напазарувах за училище.-каза Кати и прокора пръсти по извивките на пръчката.Много си подхождаха-Кат чувстваше как сякаш пръчката завършва ръката й.Замахна с пръчката към косата на Бети и в косата зад ухото й се настани една прелестна червена роза.
-Красива е нали?-попита Кати,като загледа как Бети я сваля от ухото си,за да я разгледа..
Върнете се в началото Go down
http://norean.hostzi.com/index.php?
Саманта Грийн
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Саманта Грийн


Брой мнения : 57
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 2:56 am

Джеймс Пърсуит написа:
-Аз съм добре!Ами ти?-отвърна Джеймс на Саманта.Несъзнателно той измагьосваше сняг.Той бързо пусна пръчката си, но все пак снега не спря да вали-навън валеше сняг.Но,Джеймс не гледаше снега, а имелакойто разцъфтя точно над тях двамата.Джеймс се изчерви леко и се прближи малко да Сам.Снежинки валяха навсякъде малки дечица правеха снежни човечета, а той, ами да кажем , че беше..... в приятна компания.Той се усмихваше несъзнателно.По едно време започна да измагьосва сняг отново,но спря бързо.
Сам се изненада от реакцията на момчето.Той беше от красавците и не мислеше,че би я харесал.Погледна снега,а след това и имейла над тях.
-Обичам снега.Толкова е пухкав.Знаеш ли,че над нас има имейл?-каза срамежливо Сам.
-Мда.
-Знеш какво значи това,нали?
-Мда-каза тихо момчето.Явно се чувстваше малко неудобно.
Сам се обърна към него.Той я гледаше право в очите.Без да чака покана Сам се приближи до него бавно.Той явно се почувства по-уверен,защото и той се приближи до нея.Устните им бяха на един сантиметър разтояние и сел миг се бяха докоснали.Бяха се целунали.Сам почувства иглички в корема си.Това и хареса.Целувката се прекъсна.Изведнъж на момичето й стана студено.Явно заради снега.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 3:30 am

Джеймс леко се смути, но се усмихна.Направи кратко, но сложно движение и от пръчката излезе горещ въздух.Той стопли бързо момичето което също се усмихна.
-Трябва да вървя!Може и да ме очаква конско вкъщи, но няма значение.Утре по същото време?-усмихна се той отново.Той тръгна по заснежениету улички към дома.Усмихна се дори на досадното мъгълче от вчера.След като стигна у дома се почувства многго добре заради топлия въздух.
Върнете се в началото Go down
Бети Брандън
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Бети Брандън


Брой мнения : 66
Join date : 10.12.2009
Местожителство : Лондон

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 3:46 am

- Наистина е прекрасна.Аз още нямам магическа пръчка. - каза Бети тъжно. - Но мисля скоро да отида да Диагон - али, защото учебната година започва скоро.
- Да права си.Ше ми разкажеш ли нещо повече за теб?
- Ами родена съм в Лондон.И двамата ми родители са магьсници.Майка ми работи в Министерството на Магията, а татко е аврор.И двамата са били в Грифиндор.Нямам по - големи или по- малки братя и сестри.Е, това е за мен.
Когато Бети привърши разказа си, изведнъж тя усети, че е започнала да вали.
- Аз май трябва да тръгвам.Някой път можеш да ни дойдеш на гости. - каза тя и посчи една от големите къщи.
- Ами, чао! - каза Катлин и помаха.
Бети гушна трите кученца, за да не им е студено и тръгна към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Саманта Грийн
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Саманта Грийн


Брой мнения : 57
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 4:07 am

На Сам й стана много приятно от жеста,който направи Джеймс.Но явно момчето се смути и бързичко се изниза.Сам не се разочарова,защото утре отново щяха да се срещнат тук.Стана от мястото си и тръгна към дома.Вече беше станало доста късно,но сам не мислеше за това,а за целувката между нея и Джеймс.Корема й се сви натопка.Май доста го харесваше.Всички тези мисли минаваха през главата й докато не влезе в къщата и не седна във всекидневната където беше доста топло.
Върнете се в началото Go down
Катлин Брейв
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Катлин Брейв


Брой мнения : 26
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 5:30 am

Кат загледа как Бети си заминава с кученцата си.След това се сети,че вече минаваше обяд и трябваше да се е прибрала.Сигурно майка й се бе притеснила страшно много.Кати завървя бързо към дома си,който не бе много близо от тук и бе готова за конското,което я чакаше вкъщи.
Върнете се в началото Go down
http://norean.hostzi.com/index.php?
Аурора Спенсър
Преподавател по Билкология и Мъгълознание
Аурора Спенсър


Брой мнения : 68
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 10:42 am

Алисън ДиЛорентис написа:
Алисън излезе от дома си, като по чудо денят беше изключително топъл имайки се предвид, че в момента сезона не отговаряше на това време, но Али нямаше от какво да се оплаква, след като обичаше слънцето.
Не й се наложи да ходи много, само прека по-надолу беше и Лондонския парк. Когато навлезе навътре в него Алис пусна Фло на земята и извади от чаната си голямо одеало. Разпъна го на зелената трева и седна на него. Кучето тичаше около нея, поне винаги можеше да е спокойна, че няма къде да избяга.
Алисън извади от чаната си книгата, която четеше в момента, изглегна се по корем и сви крака във въздуха, минута по-късно вече беше потънала в страниците и усети как Фло се настани до нея...

Денят беше прекрасен, слънчев, топъл, въпреки че не беше нормално за температурите през сезона. Аурора реши да се разходи, тя дълго мислеше къде да отиде, Най- накрая тръгна към парка..
Дълго време се разхождаше и се наслаждаваше на времето, което не беше по нейн вкус, но все пак и харесваше. Тя се любуваше на красивата природа и на хората в парка, около двайсетина минути се разхожда, след което реши че е време да поседне малко. Тя се огледа наоколо всички пейки бяха заети..
Имаше една пейка на която седеше млада жена, с кучето си.. Аурора реши да се приближи.
- Здравей.. свободно ли е?- попита Аурора и се усмихна...
Върнете се в началото Go down
http://www.createmore.forumotion.net
Алисън ДиЛорентис
Преподавател по Трансфигурация и ръководител на Слидерин
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 47
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 10:49 am

Алисън свали книгата си в скута веднага щом чу нечий женски глас. Усмихна се любезно както винаги и подбутна леко Фло да слезе от пейката и се премести по края за да има място за новодошлата.
- Заповядайте. - казах й с усмивка Алис и посочи леко мястото.
Погледна към Фло, която изскимтя жално и Али й направи знак да се качи в крата й. Кучето скочи в скута й и се настани удобно там, а Алисън го погали зад ушите.
След което се обърна към новодошлата и реши да се запознае с нея.
- Алисън ДиЛорентис...приятно ми е. - казах усмихнато тя подавайки ръка да се здрависат.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 11:36 am

Джеймс отново влезе в парка.Явно през ваканцията това беше най-посещаваното място.Този път той седна до едно дърво и почти заспа под свиряканията на щурците.Вятърът свистеше силно, а снегът затрупваше земята.Видя няколко познати магьосници и кимна.Той направи една снежна топка и я заледи с пръчката си, уголеми я, смали я,направи я да свети, но все още му беше скучно.Той извади пръчката си и каза:
-Лумос Максима-от пръчката му заструя силна светлина.Той реши да се поразходи по вече тъмните алеи.Когато стигна до фонтана се сети, че брат му го е преплувал вчера.Той се засмя и погледна вече заледеният фонтан.Той измагьоса син огън и направи фонтана да кипи.Джеймс седна на една пейка и зачака нещо да се случи.Изведнъж чу шум в храстите през ума му минаха хиляди неща, но той не мръдна.Когато "нещото"се изправи той скочи и постави пръчката на слепоочието на "нещото".Тогава видя лицето на Сам.
-О,здравей.Извинявай за това нервите ми са изпънати като струни от вчера.-каза Джеймс и постави пръчката обратно в джоба си.
Върнете се в началото Go down
Саманта Грийн
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Саманта Грийн


Брой мнения : 57
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 12:31 pm

Сам беше тръгнала отново към парка.В тях беше много скучно,а и сестрите й вдигаха страшна врява,а пък братята й я дразнеха.И по тази причина тя излезе бързо и трйгна към спасението. Чудеше се дали ще срещне Джеймс отново или това,което се беше случило вчера е било просто сън.Ето,че получи отговор.На една пейка до фонтана седеше Джеймс.Явно му беше скучно.Сам се прпиближи до него,но явно го стресна,защото той насочи пръчката си към нея.
-О,здравей.Извинявай за това нервите ми са изпънати като струни от вчера-каза момчето.
-Здрасти.Какво е станало вчера?не си ми казва-каза Сам и погледна момчето разтревожено.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyСъб Дек 12, 2009 12:36 pm

-Някакъв човек нападна мен и семейството ми.-отвърна леко посърнал той.Джеймс усети някакво странно чувство което го накар да целуне Сам.За момчето това бяха часове.Той се усмихна и предложи на момичето утре да отидат в парка.Вече беше станало студено затова Джеймс хвана ръката на Сам и я изпрати до тях след което се прибра в къщи и зачете отново книгата си.


Последната промяна е направена от Джеймс Пърсуит на Нед Дек 13, 2009 7:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Аурора Спенсър
Преподавател по Билкология и Мъгълознание
Аурора Спенсър


Брой мнения : 68
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон EmptyНед Дек 13, 2009 1:42 am

Алисън ДиЛорентис написа:
Алисън свали книгата си в скута веднага щом чу нечий женски глас. Усмихна се любезно както винаги и подбутна леко Фло да слезе от пейката и се премести по края за да има място за новодошлата.
- Заповядайте. - казах й с усмивка Алис и посочи леко мястото.
Погледна към Фло, която изскимтя жално и Али й направи знак да се качи в крата й. Кучето скочи в скута й и се настани удобно там, а Алисън го погали зад ушите.
След което се обърна към новодошлата и реши да се запознае с нея.
- Алисън ДиЛорентис...приятно ми е. - казах усмихнато тя подавайки ръка да се здрависат.

Аурора пое ръката на жената, седяща на пейката като едновременно с това се представи..
Седна на пейката и заприказва..
- Хубаво време, въпреки че не е по мой вкус.. - Аурора погледна към кучето, после към стопанката му и се усмихна.
Двете седяха на пейката и се наслаждаваха на времето..
Аурора отново погледна към кучето, което седеше мирно и послушно.
- Как се казва?- заинтересува се от името му Аурора..
Върнете се в началото Go down
http://www.createmore.forumotion.net
Sponsored content





Парка в Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка в Лондон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» За Лондон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Извън магическия свят :: Лондон-
Идете на: