Училище за вълшебства Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Магическо училище Хогуортс.Потопете се в магията.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Парка в Лондон

Go down 
+12
Dark Angel
Тейлър Фокс
Амелия Айс
Аурора Спенсър
Бети Брандън
Саманта Грийн
Катлин Брейв
Джеймс Пърсуит
Аннастасия Холмс
Алисън ДиЛорентис
Ромео Пърсуит
Ребека Андерсън
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алисън ДиЛорентис
Преподавател по Трансфигурация и ръководител на Слидерин
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 47
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 4:25 am

Алисън сведе за миг поглед към Фло, която сладко спеше в скута й и след това отново погледна Аурора.
- Казва се Флорианс. - отговори й тя. - Да, малко мъжко звучи, но аз й казвам просто Фло. - допълни тя с усмивка.
Всички се чудеха, защо бе кръстила женското си куче с мъжко име, но самото име имаше своята история и макар наистина да беше мъжко, Алисън не се интересуваше от това, за това й казваше просто Фло.
- А колкото до времето... - продължи Али. - Обичам слънцето, но май предпочитам повече снега и дъжда. - каза тя с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Аурора Спенсър
Преподавател по Билкология и Мъгълознание
Аурора Спенсър


Брой мнения : 68
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 9:09 am

- Хубаво име.. пък и щом е с история, още по- специално..- отвърна с усмивка Аурора, след което се загледа с малкото кученце, което спеше сладко в скута на стопанката си.- А времето.. аз също предпочитам зимата, есента също.. не обичам да ми е топло.- каза Аурора и се засмя..
След което погледа и попадна върху книгата, която четеше новата и позната, въпреки че беше поставена с лицето надолу, отзад се виждаше краткото резюме, което Аурора не можа да прочете, защото книгата бе далече, а шрифта на буквите ситен..
- Какво четеш..?- попита Аурора и направи жест към книгата.
Върнете се в началото Go down
http://www.createmore.forumotion.net
Катлин Брейв
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Катлин Брейв


Брой мнения : 26
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 9:51 am

Кат се измъкна,както обикновено от прозореца на спалнята си,тъй като майка й бе забранила да излиза заради предната вечер,защото не се бе прибрала.Взе със себе си и Куидичът през вековете,за да има какво да прави в парка.Имаше нужда от свеж въздух и никой да не й пили на главата...Стигна до фонтана и седна на една пейка пред него.Отвори книгата си и зачете,а една жена,която Кат познаваше,защото майка й -Аманда,се познаваше с жената до нея,а тя бе учителка в Хогуортс.Явно жената не я позна и тъкмо щеше да си замине,но момичето скочи на крака и извика подире й:
-Г-жо,Некрофобия Хел!Това съм аз Катлин.Катлин Брейв,дъщеря на вашата приятелка Аманда.Не ме ли познахте,виждала сте ме и преди?-каза малко разочаровано Кати,а жената гледаше малко объркано,но след това се сети.
-Кати!Здравей момичето ми,не можах да те позная,толкова си се разхубавила!-каза Некрофобия и пръгърна Кат,която също отвърна със прегръдка и усмивка.
Върнете се в началото Go down
http://norean.hostzi.com/index.php?
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 11:04 am

На Джеймс вече му бе навик да идва в парка.Той отиде при фонтана и седна на ръба му.Той извади магическата си пръчка и тихо прошепна:
-Орхидеус-в ръката му изникна букет с цветя.Той направи още една магия:
-Еванеско-изрече той и цветята изчезнаха.Тръгна по алеите като чат-пат подритваше по някоя шишарка.Той кимна на брат си който също се разхождаше.Продължи да се разхожда по тъмния парк и намери площадка за игра.Понеже тя му навяваше спомени той седна на една люлка и се залюля леко.Той гледаше облачното небе и размишляваше върху всевъзможни теми.
Върнете се в началото Go down
Саманта Грийн
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Саманта Грийн


Брой мнения : 57
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 1:08 pm

Сам отново беше в парка.Мислеше си кога ли ще дойде време за началото на учебната година.Нямаше търпение да започне.Както си мислеше това стигна до една площадка.Там имаше някой.Това беше Джеймс.Сам реши да го изненада,защото забеляза,че е замислен в нещо. Приближи се тихо до него и сложи ръцете си на очите му.
-Познай кой е?-каза Сам с леко престорен глас.
-Ммм...Сам.Здрасти.Как си?-явно развеселено попита момчето.
-Добре съм.А ти как си и защо си така умислен?-с усмивка попита момичето като не испускаше от очи Джеймс.
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис
Преподавател по Трансфигурация и ръководител на Слидерин
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 47
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 1:17 pm

Аурора Спенсър написа:
- Хубаво име.. пък и щом е с история, още по- специално..- отвърна с усмивка Аурора, след което се загледа с малкото кученце, което спеше сладко в скута на стопанката си.- А времето.. аз също предпочитам зимата, есента също.. не обичам да ми е топло.- каза Аурора и се засмя..
След което погледа и попадна върху книгата, която четеше новата и позната, въпреки че беше поставена с лицето надолу, отзад се виждаше краткото резюме, което Аурора не можа да прочете, защото книгата бе далече, а шрифта на буквите ситен..
- Какво четеш..?- попита Аурора и направи жест към книгата.

- Гордост и предрасъдъци. - отвърна й Алисън. - Чета я сигурно за хиляден път, но не може да ми омръзне. - допълни тя и се усмихна.
Погледна към небето, което като че ли се беше намръщило. Слънцето се скриваше зад облаци, които предвиждаха дъжд.
Алисън се усмихна.
- Май ще вали. - каза тя. - Мисля, че времето ми се усмихва и слънцето ще се скрие, обичам го, но си искам дъжда. - засмя се жената.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 4:56 am

-А ти как си и защо си така умислен?-с усмивка попита момичето
-Амиии.......мислех си за училището..........за теб-започна да увърта Джеймс като междувременно стискаше пръчката зад гърба си и шепнеше:
-Орхидеус-след като в ръката му се появи изящния букет, Джеймс скочи и затвори очите на Сам.Подаде й го с думите:
-Сега си отвори очите.-щом момичето докосна букета той се изпари а на негово място запърхаха милиони розови пеперуди.
Върнете се в началото Go down
Саманта Грийн
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Саманта Грийн


Брой мнения : 57
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 6:52 am

Сам зачака отговора на момчето като го наблюдаваше много внимателно.Макар той да се беше опитал да извърти нещата тя чу последните му думи.
-.....за теб.
Тези две кратки думички накараха сърцето на момичето да забие бързо.А след миг очите й бяха затворени от момчето.Какво ли искаше да направи?Щом отново отвори очите си Сам остана много изненадана от букета цветя.Понечи да го вземе,но той се разпадна на милиони розови пеперуди.Очите на момичето се насълзиха.
-Какво има,Сам?Да не сбърках някъде?-попита сериозно Джеймс.
-Не.Всичко е прекрасно.Просто съм много развълнувана.Страхотен подарък.-тя се приближи до него и го целуна.
Върнете се в началото Go down
Аурора Спенсър
Преподавател по Билкология и Мъгълознание
Аурора Спенсър


Брой мнения : 68
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 7:19 am

Алисън ДиЛорентис написа:
Аурора Спенсър написа:
- Хубаво име.. пък и щом е с история, още по- специално..- отвърна с усмивка Аурора, след което се загледа с малкото кученце, което спеше сладко в скута на стопанката си.- А времето.. аз също предпочитам зимата, есента също.. не обичам да ми е топло.- каза Аурора и се засмя..
След което погледа и попадна върху книгата, която четеше новата и позната, въпреки че беше поставена с лицето надолу, отзад се виждаше краткото резюме, което Аурора не можа да прочете, защото книгата бе далече, а шрифта на буквите ситен..
- Какво четеш..?- попита Аурора и направи жест към книгата.

- Гордост и предрасъдъци. - отвърна й Алисън. - Чета я сигурно за хиляден път, но не може да ми омръзне. - допълни тя и се усмихна.
Погледна към небето, което като че ли се беше намръщило. Слънцето се скриваше зад облаци, които предвиждаха дъжд.
Алисън се усмихна.
- Май ще вали. - каза тя. - Мисля, че времето ми се усмихва и слънцето ще се скрие, обичам го, но си искам дъжда. - засмя се жената.

Аурора се засмя заедно с Алисън.. Погледна към небето и се съгласи с нея, че времето става по- облачно и че ще вали. Но това не пречеше на Аурора, тъй като предпочиташе по- студеното време, обичаше дъжда, но не в прекалени количества, както обичаше и зимата..
Аурора погледна още веднъж към небето и се усмихна, сама, на себе си.. после се загледа в небето..
Върнете се в началото Go down
http://www.createmore.forumotion.net
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 7:58 am

Джеймс отвърна на целувката й.Навън отново заваля сняг.Надяваше се този път да е за по-дълго.Джеймс видгна магическата си пръчка и замахна с нея за да накара пеперудите да изчезнат.Той се опита да направи лицето си невидимо за да прикрие поруменяването си, но успя само да направи ушите си розови.Двамата се зясмяха и не можаха да спрат дълго време.Тогава се сети, че е обещал на майка си да не закъснява за вечеря.Той тръгна към дома си пътьом изпращайки Сам до нейния.Те се усмихнаха за сбогом и всеки влезе по къщите си.След известно време ушите на Джеймс възвърнаха нормалния си цвят и той блажно потъна в една книга с магий.


Последната промяна е направена от Джеймс Пърсуит на Пон Дек 14, 2009 11:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис
Преподавател по Трансфигурация и ръководител на Слидерин
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 47
Join date : 08.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 10:06 am

Аурора Спенсър написа:

Аурора се засмя заедно с Алисън.. Погледна към небето и се съгласи с нея, че времето става по- облачно и че ще вали. Но това не пречеше на Аурора, тъй като предпочиташе по- студеното време, обичаше дъжда, но не в прекалени количества, както обичаше и зимата..
Аурора погледна още веднъж към небето и се усмихна, сама, на себе си.. после се загледа в небето..

Извесъно време Алисън също мълча загледана в небето, от което постепенно започнаха да се сипят ситни капчици дъжд. Али сведе поглед към часовника си и останови, че вече часове седи в този парк, а и Фло се размърда, беше време да се прибират.
- Беше ми приятно да се запознаем Аурора, но вече е време да тръгвам. - каза Алисън изправяйки се от пейката и пускайки Фло на земята след като й бе закачила каишката. Алисън прибра книгата в чантата си.
- Довиждане, надявам се отново да се видим. - каза усмихнато Алис и се запъти към изхода на парка.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 12:28 pm

Джеймс отново пристъпи прага на така познатия му парк.Той отново намери лялките бързо.Той идваше мсяка вечер идваше тук за да премахне скуката.Той тръгна навътре в парка където не се изненада като откри подобие на парка който бе виждало, но мръсно изоставено и смърдящо.Веднага щом понечи да си тръгне чу приглушени гласове.Някакво хилаво детенци размахваше пръчка и унищожаваше дърветата наоколо.Понеже Джеймс обичаше природата, той подвикна на хлапето:
-Хей Спри!Не съзнаваш ли, че унищожаваш природата с глупавото си перчене-каза той като погледна групата около него.
-Не! Не ме интересува мнението ти мъгъл такъв.-При тази реплика Джеймс извади пръчката си и каза:
-Така ли смяташ?-отвърна спокойно той.
-Никой няма право да ми държи такъв тон.Таранталегра!-краката на Джеймс започнаха да играят бърза степ, но той бързо премахна заклинанието като махна с магическата си пръчка.
-Импедимента-изрече той и отблъсна момчето на около 2 метра назад.
-АВАДА КЕДАВРА!-изкрещя хлапето при което Джеймс залегна и изкрещя.
-ИНКАРЦЕРУС!-от пръчката му излетя здраво въже и завърза хулигана.
-Следващия път внимавай на кого попадаш-изрече ядно Джеймс.
Той тръгна отново към парка със леко кървяща устна.Беше се удраил когато залегна за да избегне проклятието.Седна на същата люлка като вчера.Изведнъж чу стъпки зад себе си и хвана здраво магическата пръчка в джоба си.
Върнете се в началото Go down
Аурора Спенсър
Преподавател по Билкология и Мъгълознание
Аурора Спенсър


Брой мнения : 68
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyВто Дек 15, 2009 7:09 am

Алисън ДиЛорентис написа:
Аурора Спенсър написа:

Аурора се засмя заедно с Алисън.. Погледна към небето и се съгласи с нея, че времето става по- облачно и че ще вали. Но това не пречеше на Аурора, тъй като предпочиташе по- студеното време, обичаше дъжда, но не в прекалени количества, както обичаше и зимата..
Аурора погледна още веднъж към небето и се усмихна, сама, на себе си.. после се загледа в небето..

Извесъно време Алисън също мълча загледана в небето, от което постепенно започнаха да се сипят ситни капчици дъжд. Али сведе поглед към часовника си и останови, че вече часове седи в този парк, а и Фло се размърда, беше време да се прибират.
- Беше ми приятно да се запознаем Аурора, но вече е време да тръгвам. - каза Алисън изправяйки се от пейката и пускайки Фло на земята след като й бе закачила каишката. Алисън прибра книгата в чантата си.
- Довиждане, надявам се отново да се видим. - каза усмихнато Алис и се запъти към изхода на парка.

Аз също.- отговори Аурора в отговор на това, че се надява отново да се видят. Усмихна се и се загледа в отдалечаващата се Алисън и малкато и кученце..
След като новата й познайница си тръгна Аурора остана още малко в парка. Тя гледаше минаващите около нея хора, наслаждаваше се на природата и спокойствието..
След известно време се сети, че е минало доста време и че трябва да се прибира..
Върнете се в началото Go down
http://www.createmore.forumotion.net
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyВто Дек 15, 2009 12:07 pm

Момчето отново пристъпи в парка.Той тайничко се надяваше да се срещне с Сам.Щом разгледа любимите му места той издебна няколко мъгълчета да си отидат от най-хубавата част на парка-фонтана.Той се заслуша в звуците на водата.Когато погледна в фонтана видя няколко златни рибки да плуват в него.Реши, че е време да се разходи малко по-навътре, разбира се избягвайки най-мръсната и тъмна част.Той видя на земята малко кученце свило се на кълбо.Джеймс го видгна и понеже то бе съвсем мъничко го сложи във вътрешния джоб на якето си.Явно него го бе много страх, защото само трепереше и скимтеше.Изведнъж момчето усети нещо мокро от вътрешната страна на якето си.Не посмя да си помисли какво е това, затова само вдигна пръчката си и каза:
-Очисти!-от пръчката му излезе слаб вихър който почисти якето му.Джеймс отново вдигна магическата си пръчка и направи кратко, но сложно движение с което стопли кученцето.Явно бе бебе, защото главичката му беше малка, а самото то още по-малко.Изведнъж зад него се протегна ръка която погали смешното на вид кученце.Тази ръка принадлежеше на........
Върнете се в началото Go down
Саманта Грийн
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Саманта Грийн


Брой мнения : 57
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyВто Дек 15, 2009 1:46 pm

Сам се разхождаше отново из парка.Това беше станало любимото и място за развлечение в Лондон.Може би защото тук беше сложено началото на приятелството между нея и Джеймс. Момичето мина покрай няколко мъгълчета като се стараеше да не им привлече по някакъв начин вниманието,защото често го правеше.Този път успя.Влезе дълбоко във парка.Дали щеше да срещне Джеймс?Реши да си тръгва,но видя човеко,когото искаше да зърне.Джеймс държеше едно малко кученце в ръката си.Сам тръгна тихичко към тях.Щом стигна до тях протегна ръката си и понечи да погали кученцето.Джеймс се обърна и каза:
-Стресна ме!
-Извинявай!Къде намери това сладко кученце?
-Ами...Стоеше самичко тук и...
-Колко мило!-Сам не знаеше,че Джеймс е толкова внимателен.Това я зарадва,приближи се до него и го целуна по устнте.Целувката продължи близо една минута.След тази минута двамата се разделиха.
-Знеши ли,че трябва да се срещаме и на други места?-каза Джеймс.
-Прав си.Имам да ти казвам нещо.
-Казвай.
-Вчера говорих с майка ми и ми позволи да те поканя на гости у нас.Може и да преспиш.Каквоще кажеш?-попита развълнувано Сам като се надяваше да чуе да.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyВто Дек 15, 2009 10:12 pm

-Ами, добре би било страхотно, но не съм сигурен какво ще каже майка ми!Едвали ще позволи, но нищо не пречи да опитам.-каза Джеймс.Тогва през ума му мина мисъл, но пред да я каже на Сам тя отговори:
-Да можеш да доведеш и кученцето.-отвърна радостно Сам.Джеймс реши, че времето не бива да се губи той се запъти заедно към дома си за да пита майка си.След като стигна не намери никой освен майка му и се приготви да я попита.
Върнете се в началото Go down
Амелия Айс
Преподавател по ГЗМС и Астрономия
Амелия Айс


Брой мнения : 128
Join date : 06.12.2009
Age : 113
Местожителство : Away

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 1:54 pm

Вятърат свистеше и развяваше дългото ми бежово палто. Чуваше се леко тракане от високите токове на новите ми обувки. Бях се запътила към едно малко мостче, където след по - малко от 10 минути, щях да имам среща с Тайлър Фокс - учителка в Хогуортс. Паркът беше празен, може би, ние щяхме да сме единствените заблудени, излезли в този студ. Но мен това не ме притесняваше исках просто малко спокойствия, което щях да получа по време на разходката ми с Тайлър.
Изминаха 10те минути, а аз седях на малкото дървено мостче, и чаках. Облегнах се с лакти на парапета отстрани на моста и се загледах във водата. Съзнанието ми се изпразни от каквито и да е мисли.. чувах само вятара и лекото шумолене на преминаващата отдолу вода. Но нещо прекъсна "тишината". Беше Тайлър. Стоеше пред мен и вятара развяваше косата и. Не се замислих и бързо казах
- Чаках те.. - Не ми отговори, просто се усмихна шеговито. Разбира се, и аз не очаквах да получа - Радвам се да те видя отново.
- И аз - когато чух тези думи и кимнах в знак на това че е време да продалжим и да не губим време в празни приказки. Но за каде бързах? Имахме толкова много време на разположение, а аз отново бързах за никаде. Всякаш нещо ме гонеше. Бързо разчистих съзнанието си от тези мисли и реших да разкажа на Тайлър за вчерашното мъгалско парти, на което попаднах всъсем случайно, търсейки място където да разпусна след дългия ден.
- Не можеш да повярваш, колко алкохол могат да ппогълнат тези мъгали - не можех да спра да се смея, докато разказвах всичко на събеседничката си - А как танцуват, някои от тях ме караха , с тези техни движения, да се смея, когато ми беше тъжно, всякаш бях на цирк..
Краката ме заоляха, от дългото обикаляна не алеите. Преложих на Тайлър да седнем на една от пейките, около която имаше накацали гълби....

Върнете се в началото Go down
Тейлър Фокс

Тейлър Фокс


Брой мнения : 51
Join date : 20.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyВто Дек 22, 2009 2:28 am

Усмивките й,както обикновенно насилено и фалшиво лепнати на кукленското й изражение,се точеха една след друга в знак на любезност от нейна страна.Не,че не се радваше да види колежката си,просто не показваше видно емоциите си или поне не истински..Беше облечена почти,като Снежанка.Дълго малко над коленете бяло палто с черен колан,бели бутушки на висок ток по крака й,а косата й както обикновенно свободно спусната на съвършени къдрици по кръста й.Черният мрежест чорапогащник бе единственото,което се виждаше от тоалета й,а сините й аквамаринено-сини очи се сливаха и преливаха в цветовете на небето.Докато слушаше историята за мъгълите се подхилкваше чаровно и след като събеседничката й се умори от толкова ходене,жените седнаха на една пейка близо до щанд с изкусително миришещи кафета.
Продавачът им беше млад мъж на около 23-25 и с усмивка се приближи до тях:
-Искат ли очарователните дами да пийнат по чаша от най-доброто кафе в цял Лондон?-ухили се той
-Естествено,че да..-лукаво отговори Тейлър,въпреки че не бе много сигурна,дали ще е най-доброто кафе в цял Лондон.. /хД/.
Амелия също се усмихна и потвърди,че и тя иска.Двете жени тръгнаха след мъжа и след като им подаде чашите с димяща течност,както и бъркалки,момичетата пак седнаха на пейката и започнаха да разговарят на доста оживена тема:
-Е,как си ти?Как върви в личен план?-попита Жулиет и изчака отговора й,докато отпи глътка от кафето...
Върнете се в началото Go down
Dark Angel

Dark Angel


Брой мнения : 51
Join date : 23.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyЧет Дек 24, 2009 1:09 pm

Беше прохладна вечер.Ан реши да си спретне малък лагер насред Лондонския парк. Тя взе един голям сак в гойто сложи малко храна,вода,списания,малко дрехи,гримове,своя телефон и сгъваема палатка.След като взе необходимите за къмпинк неща тя излезе от тях и се насочки към парка. След десетина минути тя вече беше престигнала в парка. След дълго търсене на подходящо място където оже да си разпъне палатката тя си намери място което беше близо до езерото . Сле половин час тя беше разпънала палатката.Момичето се облече банските и реши малко да полува в езерото.Като плуваше в езерото имаше чуство че някой я следи но всеки път като се обръщаше за да види дали има някой там се оказва че в действителност няма и момичето си помисли че въобразява понеже не е свикнала да осъмва където и да е било само. След като около час плува в езерото момичето си облече една копринена ножница която и бе дълга коленете изсушише със сошуар косата и си върза косата на две опашки след което влезе в палатката и се зави със езно памучано одеало взе една закуска и започна да я яде. Като изяде закуската Ана взе едно модно списание да чете. след дълго четене тя се канеше да си лега когато чу че някой отваря ципа на палаткато тя много се уплажи защото не можеше нищо да не направи0но реши да изчака кой е и ако тя прецени че е опасен ще използва някаква магия срещу него.
Върнете се в началото Go down
Ромео Пърсуит
Дом Хафълпаф - 1 курс
Дом Хафълпаф - 1 курс
Ромео Пърсуит


Брой мнения : 134
Join date : 06.12.2009
Местожителство : В нас

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 12:27 am

Ромео отиде в парка и започна да тича, както обикновено правеше сутрин. Направи си дневните обиколки и седна на тревата. Беше му скучно, така че правеше, какво ли не. Тананикаше си песни, подскачаше, мечтаеше, обикаляше около едно дърво.
Изведнъж на пътя си видя загадъчно момиче, което явно се чудеше какво прави той. В този момент Ромео се позасрами. Момичето, обаче каза:
- Здравей, името ми е Аналия Локхарт, а на теб ?
Ромео възвърна веселия си вид и важно каза:
- Пърсуит, Ромео Пърсуит. - каза той.
След това двамата потънаха в дълъг разговор...


Dark Angel продължи рпг - то, плс.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Пърсуит
Дом Грифиндор - 1 курс
Дом Грифиндор - 1 курс
Джеймс Пърсуит


Брой мнения : 240
Join date : 06.12.2009

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2009 12:23 pm

Джеймс се бе уморил от пазаруването днес затова отиде в парка.Там той видя брат си Ромео който говореше разпалено с някакво момиче.Момчето се засмя тихо и се опита да не им привлича вниманието.Когато ги погледна отново видя, че са се приближили доста един до друг и побърза да се отдалечи.Джеймс реши да си почине и се покатери на едно старо дърво с яки клони.Там той се облегна на един и загледа парка от високо.Видя, че разстоянието между брат му и момичето бяха останали сантиметри.Той се извърна в другата посока където видя няколко деца да си играят на люлките.Погледна над дърветата и с учудване видя, че небето се е покрило с облаци.Тогава той чу познат глас някъде долу.
Върнете се в началото Go down
джини_уизли
Дом Хафълпаф - 1 курс
Дом Хафълпаф - 1 курс
джини_уизли


Брой мнения : 36
Join date : 08.01.2010
Age : 26

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyСъб Яну 09, 2010 8:17 am

алис обичаше да идва тук но се га беше прекалено разстроена и ядосана за да погледне красотата на парка
-първо съм сама нямам си никой по-сериозен всъщност си нямам никое момче второ искам да съм във слидерин и трето ми писна от тия мъгъли-помисли си тя
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Елена Гилбърт


Брой мнения : 17
Join date : 09.01.2010

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyСъб Яну 09, 2010 9:07 am

Най-сетне...денят в който Елена щеше да постъпи в Хогуортс.Денят
който момичето очакваше с нетърпение!
Елена вървеше из Лондон.Спря се в парка, който беше много красив.
Там тя видя едно момиче, което ядосано поглеждаше към мъгълите.
-Ъъ здравей!Аз съм Елена Гилбърт!-представи се Ел.
Върнете се в началото Go down
джини_уизли
Дом Хафълпаф - 1 курс
Дом Хафълпаф - 1 курс
джини_уизли


Брой мнения : 36
Join date : 08.01.2010
Age : 26

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyСъб Яну 09, 2010 9:09 am

здравей аз съм харпия малфой много ми е приятно най-сетне да видя някой като мен-не спираше да говори харпия-в кой дом искаш да си-попитая та и я покани да седне до нея
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Дом Рейвънклоу - 1 курс
Елена Гилбърт


Брой мнения : 17
Join date : 09.01.2010

Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 EmptyСъб Яну 09, 2010 9:12 am

Елена седна до Джини.
-Ох, не ми пука само да не е Хафълпаф!-каза Гилбърт.
Наистина, Елена не искаше да е там.Бе изчела книгата История на Хогуортс.
А Хафълпаф не и се струваше много подходящ дом.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка в Лондон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка в Лондон   Парка в Лондон - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка в Лондон
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» За Лондон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за вълшебства Хогуортс :: Извън магическия свят :: Лондон-
Идете на: